Nakış Tela | Tela

Süper yırtılan nakış telaları piyasada en çok kullanılan ve farklı nakış vuruşlarına en iyi karşılık veren tela tipidir.Nakış telalarımız karışık elyaf düzeniyle üretildiği kolayca her yöne yırtılabilir.Böylelikle kullanan kişi telayı nakıştan kolaylıkla temizleyebilmektedir.

SÜPER YIRTILAN SERİSİ
Süper yırtılan nakış telaları piyasada en çok kullanılan ve farklı nakış vuruşlarına en iyi karşılık veren tela tipidir.

   Standart 500 serisindeki telalar karışık elyaf düzeniyle üretilmiştir   ve  dolayısıyla her yöne kolayca yırtılma özelliği gösterir. Böylelikle     kullanıcı telayı nakıştan kolaylıkla elleriyle temizleyebilmektedir

 ISIYLA YAPIŞAN SERİSİ 
 Isıyla yapışan tip telalar yüksek yapışkanlı özel tip bir polietilen ile       kaplanarak telanın kumaşa ısıyla hızlı yapışmasını sağlar. Özellikle   yüksek stabilite aranan, işleme sırasında kumaş kaymasının   engellenmesi istenen uygulamalar için idealdir.

  

SPREYLİ 
 Spreyli telalar pahalı ya da sentetik kumaşların işlendiği uygulamalarda hata kabul etmeyen ya da spreyleme aşamasını atlayarak zaman kazanmak isteyen üreticiler için idealdir.Spreyli telalar koruyucu kağıdı sıyrılarak hızlı kullanıma hazırdır.

ISIDA ERİYEN SPREYLİ-SPREYSİZ NAYLON 
  Arkasında tela istenmeyen nakış uygulamalarında özel hammaddesi sayesinde kumaşta kalıntı bırakmayan ekonomikliğiyle avantaj sağlayan ısıda eriyen naylon nakış temasıdır.